Registruotis
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50 EUR.

Rogutės ZIPFY JUNIOR žydros

ZIPFY pavadėlis

Tai yra puikus priedas, padedantis čiuožėjui nešti roges į kalną. Taip pat nepakeičiamas Zipfy rogių palydovas slidinėjimo kurortuose, nes tik turint jį bus leista ki   lti keltuvais į kalnus. Tinka ir Zipfy Classic, ir Zipfy Junior rogėms.
Pagamintas iš nailono ir elastinės gumos. Viena pavadėlio dalis tvirtinasi prie Zipfy rankenos („nykščio“), o kita prie čiuožėjo kulkšnies ar riešo.

 

Universalūs šalmai vaikams (žiemai/vasarai)

Sparčiai augančioms mažųjų galvelėms pristatome išskirtinę naujieną - universalius "Nutcase" šalmus Little Nutty Snow&Bike, tinkančius tiek žiemos, tiek ir vasaros sportui. Vienas šalmas visiems metų laikams!

                                                    

                    

 

Video

Rogutės ZIPFY JUNIOR žydros
Rogutės ZIPFY JUNIOR žydros

Rogutės ZIPFY JUNIOR žydros

Zipfy kūrėjai nepamiršo ir pačių mažiausiųjų. Jiems specialiai sukūrė ZIPFY JUNIOR  rogutes. Šis mažylis paveldėjo visas fantastiškas vyresniojo brolio savybes. Tik papildomai turi žavias akytes bei yra dar lengvesnis (tik 1 kg.)! Zipfy Junior  - lengvas naudoti, lengvas nešti, saugus ir tvirtas. Valdomas vairalizde, kurią mes praminėme tiesiog nykščiu. Nykštys saugo nuo apvirtimo, juo patogu vairuoti ir prisilaikyti. Tūrinė Zipfy rogučių konstrukcija užtikrins, kad Jūsų vaikutis nešals bei garantuos komfortišką nusileidimą net ir leduotu, gumbuotu šlaitu, nes puikiai amortizuoja nelygumus. Kad vaikui nereiktų neštis rogučių iki kalno ir  į kalną rankomis, rekomenduojame įsigyti ZIPFY pavadėlį - pakaks užsinerti pavadėlį ant riešo ir rogutės bus "pakinkytos". Dėka pavadėlio rogutės niekur toli "nepabėgs" vaikučiui parkritus ar netyčia paleidus ZIPFY iš rankų. ZIPFY pavadėlio ieškokite "priedų" skiltyje. 

Produkto savybės

- rekomenduojamas   3- 6 metų vaikams
- svoris: tik 1 kg.
- išlaiko – iki 36 kg.
- dydis: 43cm x 29cm x 32cm
- medžiaga: aukštos kokybės HDPE Plastikas

Suprojektuota Kanadoje, pagaminta JAV.

Apdovanojimai

              

Kiekis:
42.00 €

Į krepšelį

Rekomenduojame: