Apie mus

Mes esame tokie kaip Jūs – šeima, turintys mažamečių vaikų ir siekianti, kad jie augtų saugiai, patirtų kuo daugiau teigiamų emocijų šeimoje ir už jos ribų.  Faktas, kad  tėvai vis mažiau laiko praleidžia bendraudami su savo vaikais, skatino veikti. Taip kilo mintis į Lietuvą atvežti tik aukščiausius įvertinimus pelniusius produktus aktyvų laisvalaikį mėgstančioms šeimoms ir jų mažyliams. Savo atstovaujamais produktais ir veikla siekiame stiprinti vaiko-tėvų ryšį, padėti Jums ir Jūsų mažyliams kurti šiltus prisiminimus apie kartu praleistą laiką. Pradėjome veiklą nuo mus sužavėjusios WEERIDE produkcijos. Tai unikalios Weeride Kangaroo dviračių kėdutės, dviračių priekabos, tandemai ilgesnėms Jūsų šeimyninėms išvykoms ir kt. Tikime, kad šios dviračių kėdutės padiktuos visiškai naują koncepciją, kuri apjungs  ir saugumą, ir gerą dizainą, o svarbiausia – patogumą Jūsų vaikui bei teikiamą abipusį pasivažinėjimo dviračiu malonumą.

Nuo šiol Jūsų ir mūsų mažyliai  galės mokintis važiuoti dviračiu su vienais geriausių ir saugiausių pasaulyje pripažintais FIRST BIKE balansiniais dviratukais, kurie vos atvežus tapo viena populiariausių mūsų prekių!   O kad kelionės dviračiais būtų dar saugesnės  - pasirūpinome ir atvežėme taip pat vienus saugiausius bei gražiausius (bent jau mums asmeniškai:)) NUTCASE šalmukus vaikams ir paaugliams.

Žiemos sezono metu pasiruošę Jus nustebinti naujos kartos, originaliomis ZIPFY rogėmis.  Jas privalo turėti kiekvienas, negalintis gyventi be sniego, kalnų ir gerų emocijų dozės! Mėgautis Zipfy rogėmis galės visa Jūsų šeima.

Džiaugiamės tapę oficialiais WeeRide, FristBike, Zipfy, Freds Swim Academy, Nutcase, Velosock  produkcijos atstovais Lietuvoje bei Baltijos šalyse.  Tuo pačiu pažadame nesustoti ieškojus išskirtinių produktų, kurie praturtintų Jūsų bei Jūsų mažylių laisvalaikį!

Dar daug ką norėtume Jums papasakoti, tačiau... Geriau prisijunkite prie mūsų draugų rato www.facebook.com/weloveride.lt/ nes visas svarbiausias naujienas pirmiausia paskelbiame ten.

Mes  - už prasmingą šeimos laiką kartu!

 

Kristina ir Olegas