Registracija
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50 EUR.

Rogės ZIPFY

ZIPFY – tai naujos kartos rogės, „pašikniuko“ ir bobslėjaus rogių mišinys, kuris kiekvienam norinčiam leis pajusti Freestyle jėgą ir sportinį azartą. Tai itin lengvos, kompaktiškos sniego rogės, su kuriomis nuo kalno leisitės ypač saugiai, nes jos suprojektuotos taip, kad čiuožiant užimtumėte saugiausią padėtį ("feet first"). Skirtos vaikams ir suaugusiems. Jas lengva ir patogu valdyti -  pakaks nuleisti kojas, kad sulėtinti ar visiškai jį sustabdyti, o vairuoti galėsite paprasčiausiai palinkdami į vieną, ar kitą šoną.  ZIPFY rogių tūrinė konstrukcija (oro pagalvės) užtikrins komfortišką čiuožimą  net ir  gumbuotu šlaitu.
ZIPFY sniego roges privalės turėti kiekvienas,  negalintis gyventi be sniego, kalnų ir gerų emocijų dozės!  Mėgautis jomis  galės visa Jūsų šeima, net ir mažiausieji, nes jų laukia ZIPFY Junior. Patikiname Jus, kad su savuoju Zipfy šėlti norės kiekvienas šeimos narys ir jokių dalybų!

Yra galimybė įsigyti išskirtines ir riboto leidimo ZIPFY Special (Artist Line) roges - tai menininkų darbais išpuoštos rogės. Drąsiems ir mėgstantiems išskirtinį stilių -rogės su charakteriu! 

Rogių pavadėlis ZIPFY
ZIPFY pavadėlis  yra puikus priedas, padedantis čiuožėjui nešti roges į kalną. Taip pat..
13.00 €

Rekomenduojame: