Registruotis
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50 EUR.

Rogės ZIPFY SPECIAL MONSTER

ZIPFY pavadėlis

Tai yra puikus priedas, padedantis čiuožėjui nešti roges į kalną. Taip pat nepakeičiamas Zipfy rogių palydovas slidinėjimo kurortuose, nes tik turint jį bus leista ki   lti keltuvais į kalnus. Tinka ir Zipfy Classic, ir Zipfy Junior rogėms.
Pagamintas iš nailono ir elastinės gumos. Viena pavadėlio dalis tvirtinasi prie Zipfy rankenos („nykščio“), o kita prie čiuožėjo kulkšnies ar riešo.

Žieminiai šalmai vaikams

Saugokime mažųjų galveles! Su sportinio saugumo standartais atitinkančiais NUTCASE šalmais Jūsų vaikai bus itin saugūs, o žaismingas ir stilingas dizainas padarys juos nepakartojamais.   

                                                    

                    

 

Kaip čiuožiama su ZIPFY

 

Rogės ZIPFY Rogių matmenys: 53x33x40cm;   Rogės gaminamos iš įvairiaspalvio, itin aukštos kokybės HDPE plastiko ir atlaiko iki 120kg svorį. Pačios rogės sveria tik 1,6kg. Rogės ZIPFY Rogės ZIPFY

Video

Rogės ZIPFY SPECIAL MONSTER
Rogės ZIPFY SPECIAL MONSTER Rogės ZIPFY SPECIAL MONSTER

Rogės ZIPFY SPECIAL MONSTER

ZIPFY SPECIAL (ARTIST SERIES) - tai riboto leidimo, itin charakteringa rogių kolekcija, išpuošta autoriniais menininkų darbais. Kiekvienas, norintis išsiskirti, ras labiausiai jo stilių ir charakterį atitinkantį rogių modelį. ZIPFY SPECIAL modelis - MONSTER 7. Autorius -Juliana Neufeld .

Rogės ZIPFYRogių matmenys: 53x33x40cm;   Rogės gaminamos iš įvairiaspalvio, itin aukštos kokybės HDPE plastiko ir atlaiko iki 120kg svorį. Pačios rogės sveria tik 1,6kg.Rogės ZIPFYRogės ZIPFY

 

 

 

Lengviausias, saugiausias ir labiausiai džiuginantis kalnų sportas...bet kada buvęs!

Tūrinė ZIPFY rogių konstrukcija užtikrins, kad nešalsite bei garantuos komfortišką čiuožimą net ir lediniu, gumbuotu šlaitu, nes puikiai amortizuoja nelygumus. Rogių apatinėje dalyje yra išilginės kreipiančiosios, neleidžiančios rogėms suktis leidžiantis nuo kalno. ZIPFY lengva ir patogu naudoti, valdyti -  atsisėdus ant neslidžia danga padengtos sėdynės, kojos ištiesiamos pirmyn. Kad sulėtinti ar visiškai sustabdyti - pakaks nuleisti kojas, o vairuoti galėsite paprasčiausiai palinkdami į vieną, ar kitą šoną. 

Produkto savybės
- Tinka suaugusiems ir vaikams nuo 5 m.
- Išlaiko net iki 115 kg. svorį
- Rogių svoris: 1,6 kg.
- Dydis: 53 cm. x 33 cm. x 40cm.
- Medžiaga: aukštos kokybės HDPE plastikas

Suprojektuota Kanadoje, pagaminta JAV.

Adovanojimai

            

Perkantiems ZIPFY roges, rekomenduojame įsigyti puikų priedą - ZIPFY pavadėlį. Su juo bus patogu nešti roges į kalną, pavadėlis neleis "pabėgti" rogėms, nukritus nuo jų. Taip pat jis yra nepakeičiamas Zipfy rogių palydovas slidinėjimo kurortuose, nes tik turint  jį bus leista kilti keltuvais į kalnus.

 

Kiekis:
56.00 €

Į krepšelį

Rekomenduojame: