Registruotis
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50 EUR.

Rogės ZIPFY CLASSIC

ZIPFY pavadėlis

Tai yra puikus priedas, padedantis čiuožėjui nešti roges į kalną. Taip pat nepakeičiamas Zipfy rogių palydovas slidinėjimo kurortuose, nes tik turint jį bus leista ki   lti keltuvais į kalnus. Tinka ir Zipfy Classic, ir Zipfy Junior rogėms.
Pagamintas iš nailono ir elastinės gumos. Viena pavadėlio dalis tvirtinasi prie Zipfy rankenos („nykščio“), o kita prie čiuožėjo kulkšnies ar riešo.

 

Žieminiai šalmai vaikams

Saugokime mažųjų galveles! Su sportinio saugumo standartais atitinkančiais NUTCASE šalmais Jūsų vaikai bus itin saugūs, o žaismingas ir stilingas dizainas padarys juos nepakartojamais.   

                                                    

                    

 

     

Kaip čiuožiama su ZIPFY

Rogės ZIPFY Rogių matmenys: 53x33x40cm;   Rogės gaminamos iš įvairiaspalvio, itin aukštos kokybės HDPE plastiko ir atlaiko iki 120kg svorį. Pačios rogės sveria tik 1,6kg. Rogės ZIPFY Rogės ZIPFY

Valdymui specialių įgūdžių ar papildomo mokymosi nereikia.Atsisėdus ant neslidžia danga padengtos sėdynės, kojos ištiesiamos pirmyn, rankomis laikomasi už sverties.  Kad sulėtinti ar visiškai sustabdyti - pakanka nuleisti kojas, o vairuojama palinkstant į vieną, ar kitą šoną. 

Video

Ir šiek tiek Zipfy istorijos. Originalaus Zipfy pėdsakai veda į mažą Bavarijos Alpių miestelį, kur jos pirmą kartą, 1970 m., buvo suprojektuotos  geresniam nusileidimui nuo kalno nei tam tikslui iki tol naudotas anglių kastuvas. Pirminis jų kūrėjas – Johann Uttenthalen. Nuo 60-ųjų pabaigos, kai buvo išleistas šis produktas, Zipfy tapo žiemos laisvalaikio leidimo dalimi, tikra sensacija Europoje. Nuo 2010 metų kasmet Europoje (Austrijos Alpėse), Kanadoje, Amerikoje bei Japonijoje organizuojami čiuožimo su Zipfy kalnų rogėmis čempionatai,  varžybos ir renginiai įvairaus amžiaus grupėms. Naujausia Zipfy rogių ekstremalaus sporto kryptis  – Heli Zipfy- tai šuoliai į kalnus iš malūnsparnio  su Zipfy rogėmis, kaip kad šokama su slidėmis. 

Rogės ZIPFY CLASSIC
Rogės ZIPFY CLASSIC Rogės ZIPFY CLASSIC Rogės ZIPFY CLASSIC Rogės ZIPFY CLASSIC Rogės ZIPFY CLASSIC Rogės ZIPFY CLASSIC Rogės ZIPFY CLASSIC Rogės ZIPFY CLASSIC Rogės ZIPFY CLASSIC

Rogės ZIPFY CLASSIC

ZIPFY - naujos kartos rogės, „pašikniuko“ ir bobslėjaus rogių mišinys, kuris kiekvienam norinčiam leis pajusti Freestyle jėgą ir sportinį azartą. Tai itin lengvos, kompaktiškos, manevringos sniego rogės, su kuriomis nuo kalno leisitės ypač saugiai, nes jos suprojektuotos taip, kad čiuožiant užimtumėte saugiausią padėtį ("feet first"), kai kojos yra ištiestos priekyje. Tūrinė ZIPFY rogių konstrukcija (oro pagalvės) užtikrins, kad nešalsite bei garantuos komfortišką čiuožimą net ir lediniu, gumbuotu šlaitu, nes puikiai amortizuoja nelygumus. Rogių apatinėje dalyje yra išilginės kreipiančiosios, neleidžiančios rogėms suktis leidžiantis nuo kalno. ZIPFY lengva ir patogu naudoti, valdyti -  atsisėdus ant neslidžia danga padengtos sėdynės, kojos ištiesiamos pirmyn. Kad sulėtinti ar visiškai sustabdyti - pakaks nuleisti kojas, o vairuoti galėsite paprasčiausiai palinkdami į vieną, ar kitą šoną. 

Rogės ZIPFY
 Rogės ZIPFYRogės ZIPFY

 

 

 

Lengviausias, saugiausias ir labiausiai džiuginantis kalnų sportas...bet kada buvęs!

Produkto savybės
- Rekomenduojamas amžius nuo 5 m. iki 99 m., jei dar sveikata leis leistis nuo kalnų:).
- Išlaiko net iki 120 kg. svorį
- Rogių svoris: 1,6 kg.
- Dydis: 53 cm. x 33 cm. x 40cm.
- Medžiaga: aukštos kokybės HDPE plastikas

Suprojektuota Kanadoje, pagaminta JAV. Plačiau apie gamintoją: www.zipfy.com

Adovanojimai

            

Perkantiems ZIPFY roges, rekomenduojame įsigyti puikų priedą - ZIPFY pavadėlį. Su juo bus patogu nešti roges į kalną, pavadėlis neleis "pabėgti" rogėms, nukritus nuo jų. Taip pat jis yra nepakeičiamas Zipfy rogių palydovas slidinėjimo kurortuose, nes tik turint  jį bus leista kilti keltuvais į kalnus.

 

DEMESIO! Rinkoje jau pasirodė šio produkto nelegalių klastočių kitu vardu, suprojektuotų ir pagamintų Kinijoje. Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad originalų „ZIPFY“ galima įsigyti oficialaus atstovo Lietuvoje UAB „WeeRide Baltic“ elektroninėje parduotuvėje  adresais : www.weeride.lt, www.zipfy.lt ir mūsų nurodytose prekybos vietose.  Tik originalios  „ZIPFY" rogės:
- atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus
- yra pažymėtos ZIPFY logo ženklu
- Pagamintos JAV, suprojektuotos Kanadoje.
Būkite atidūs!


* Spalva:

Kiekis:
52.00 €

Į krepšelį

Rekomenduojame: