Registruotis
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50 EUR.

Mokomasis plaukimo ratas SWIMTRAINER 2-6m.

Specialūs maudynių rūbai, bateliai

Dvigubai ilgiau mėgautis vandens malonumais ir nesušalti Jūsų mažyliams leis specialūs maudynių rūbai, pagaminti iš neopreno. Neopreno rūbeliai saugo vaikus nuo šalto vandens, vėjo ir saulės maudynių metu. Šie rūbeliai pagaminti iš plono (2,5mm) neopreno sluoksnio, kuris vandenyje suteikia šildymo efektą, o išlipus į krantą ypatingai greitai išdžiūsta.

Prezentacinis Video

Mokomasis plaukimo ratas SWIMTRAINER 2-6m.
Mokomasis plaukimo ratas SWIMTRAINER 2-6m. Mokomasis plaukimo ratas SWIMTRAINER 2-6m. Mokomasis plaukimo ratas SWIMTRAINER 2-6m.

Mokomasis plaukimo ratas SWIMTRAINER 2-6m.

2-6 metų amžiaus gali pereiti prie oranžinio SWIMTRAINER Classic mokomojo plaukimo rato, kuris yra truputį mažiau plūdrus (turi mažesnės apimties viršutines ir apatines pripučiamas pagalvėles). Tai leidžia laisviau koordinuoti rankų ir kojų judesius. Šis ratas skirtas tiek pradedantiems plaukti, tiek  ir kiek pažengusiems vaikams, kurių vidutinis svoris nuo 15 iki 30 kg.

Produkto savybės
- užtikrina  teisingą, horizontalią vaiko plaukimo poziciją vandenyje, išvengiant tradiciniams plaukimo ratams būdingos vertikaliosios padėties;
-  turi neslystančias pripučiamas pagalvėles, kurios neleidžia vaikui suktis rate;
 - itin paprastas, patogus bei greitas rato uždėjimas ir užfiksavimas
-  Dėka reguliuojamų ir prilaikančių pripučiamų saugos dirželių vaikas negali per daug palinkti į priekį ar apsiversti.

Tai nėra gelbėjimo priemonė. Nepalikti vaiko be priežiūros vandenyje. 

Saugumo ir kokybės sertifikatai
Šis plaukimo ratas yra pagamintas iš patvarios sintetinės medžiagos. Taip pat  turi penkias atskirai pripučiamas kameras bei  saugos diržus. SWIMTRAINER "Classic"  išbandytas  TÜV ir GS, atitinka EU 13.138-1:2003 standartą , taikomą plaukimo priemonėms.

     

Suprojektuota Vokietijoje, FREDS SWIM ACADEMY. Teikiama 6 mėn. garantija. Produkto instrukcijoje pateikiami  iliustruoti  plaukimo pratimai, kuriais vadovaujantis galėsite savarankiškai mokyti savo mažylį plaukti.

Apdovanojimai:

 

Kad Jūsų mažylis galėtų ilgiau pasimėgauti vandens malonumais ir nesušaltų, pasirūpinkite specialiais neopreno maudynių rūbeliais, vandens bateliais.Kiekis:
23.00 € 18.00 €
Į krepšelį

Rekomenduojame: