Registruotis
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50 EUR.

Balansinis dviratis FirstBike RACING ŽALIAS

FirstBike balansinių dviratukų sėdynės mažinimo priedas

Tai dažnai naudojamas ir rekomenduojamas priedas 2 metų vaikams ar tiesiog mažo ūgio vaikučiams, kad nepaisant jų realaus ūgio, nustačius pačią žemiausią sėdynės padėtį, galėtų mėgautis šiuo dviratuku.

Slidė FirstBike dviratukams

Mėgautis balansiniu dviratuku galima ir žiemą!

Krepšeliai, skambučiai

   

Šalmai vaikams

Tai būtina priemonė mažųjų saugumui užtikrinti. Žinodami, kaip nenoriai juos dedasi mažieji, norime Jums padėti paskatinti juos dėvėti  rekomenduodami žaismingus, patogius ir net vardinius šalmus. Patiems mažiausiems (9mėn.-3m) tikrai patiksl linksmojo ežiuko šalmas „Spike“. Tiems, kuriems patinka lenktynės – turėtų likti sužavėti originaliais „Lamborghini“ šalmais, o tiems kam patinka stilius, žaismingumas - neliks nepastebėti su "Nutcase" šalmukais. Rekomenduojami šalmai atitinka visus saugumo reikalavimus, rasite net ir XS dydžio šalmus patiems mažiausiems.

                                                   

                      

Prezentaciniai video                                                                            

FirstBIKE Trailer Video from Cedric Larvoire on Vimeo.

FirstBIKE Product Video EU from Patrik Velek on Vimeo.

Medžiagos atsparumo video

Montavimo video

Balansinis dviratis FirstBike RACING ŽALIAS
Balansinis dviratis FirstBike RACING ŽALIAS Balansinis dviratis FirstBike RACING ŽALIAS Balansinis dviratis FirstBike RACING ŽALIAS Balansinis dviratis FirstBike RACING ŽALIAS Balansinis dviratis FirstBike RACING ŽALIAS Balansinis dviratis FirstBike RACING ŽALIAS Balansinis dviratis FirstBike RACING ŽALIAS

Balansinis dviratis FirstBike RACING ŽALIAS

FirstBike balansiniai dviratukai pripažinti vieni geriausių ir saugiausių balansinių dviratukų pasaulyje! Tai aukščiausia medžiagų ir konstrukcijos kokybė, stilius,  mokomoji nauda  ir tuo pačiu smagumas vaikams. 

RACING modelio dviratukas nuo kitų FirstBike dviratukų skiriasi tuo, kad turi gerai pasaulyje žinomas vokiečių gamintojo SCHWABLE aerodinamines Big Apple rašto padangas. Jos užtikrina itin komfortišką ir sklandų riedėjimą bet kokia kelio danga. Šis dviračio modelis papuoštas lenktynių atributika vaizduojančiais lipdukais-atšvaitais.

Išskirtinės First Bike dviratukų savybės
- Ypatingai tvirtas ir tuo pačiu elastingas dviračio rėmas, pagamintas iš poliamido ir stiklo pluošto junginio (GFR – glass fibre reinforced). Šis iš kompozicinių medžiagų pagamintas rėmas,  lyginant su tradiciniais mediniais ar metaliniais bepedaliais dviratukais, niekada neišbrinks, nesusibraižys, nesulūš ar surūdys, atsparus vandeniui, todėl tarnaus ilgai (garantija visam laikui)!
- Ergonominis dizainas ir kompozicinio rėmo savybės užtikrins komfortišką riedėjimą Jūsų mažyliui net ir neasfaltuota danga, nes puikiai „gesina“ bei amortizuoja kelio nelygumus.
- Saugus ir patikimas rankinis stabdis su būgniniu galinio rato stabdžių mechanizmu „Safety Stop“. Taip pat rankinio stabdžio atstumą nuo  dviračio rankenos galima individualiai pritaikyti mažojo  dviratininko rankytėms, kad galėtų jį lengvai pasiekti!
- Patogus, nereikalaujantis papildomų įrankių reguliuojamas sėdynės aukščio mechanizmas su  34,5-44,5 cm. diapozonu (jį galima dar 4 cm. sumažinti papildomai įsigijus  aukščio mažinimo adapterį. Jo dėka sėdynės aukštis būtų  tik 30,5-40,5 cm.).
- sėdynės balnelis išsiskiria savo išgaubta forma ir neslystančiu paviršiumi.
- Priekinė šakė turi apribotą posūkio kampą,  todėl dviratuko vairas niekada neapsisuks alink savo ašį. Toks važinėjimas yra daug saugesnis.

Kitos savybės:
- Neturi jokių išsikišusių varžtų ar aštrių briaunų dėl kurių Jūsų vaikas gali susižeisti.
- Turi atšvaitus priekyje ir rėmo šonuose. Jūsų mažylis bus matomas tamsesniu paros metu!
- Lengvas- tik 3,9 kg., mažylis be problemų galės jį pakelti.
- aukštis 54cm., ilgis – 84cm., plotis – 38 cm.
- 12,5“ ratai su kokybiškais guoliais ir unikaliais, neturinčiais jokių aštrių kampų, poliamido ratlankiais.
- turi priekines ir galines apsaugas nuo purvo
- turi rankinį stabdį.
- tinkamas 2-5 metų vaikams.

FirstBike balansiniai dviratukai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Todėl gamintojai drąsiai teikia GARANTIJĄ VISAM LAIKUI FirstBike dviratuko rėmui ir šakei, o visoms kitoms detalėms - 5 METŲ GARANTIJĄ. Tai vieninteliai iš balansinių dviratukų, turintys tarptautinį „Safe Toy“ sertifikatą. Suprojektuota Vokietijoje.

Apdovanojimai 

     

Nudžiuginkite savo mažuosius dviratininkus praktiškais ir stilingais aksesuarais jų pirmajam dviratukui.

P.S. Šio modelio dviratukų siunta iš gamyklos pasieks balandžio pab. Rekomenduojame formuoti išankstinį užsakymą. 


* Užsakymo forma:

Kiekis:
159.00 €

Į krepšelį

Rekomenduojame: