Registruotis
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50 EUR.

Rogės ZIPFY SPECIAL GHOSTRIDER RED

Rogės ZIPFY SPECIAL GHOSTRIDER RED
Rogės ZIPFY SPECIAL GHOSTRIDER RED Rogės ZIPFY SPECIAL GHOSTRIDER RED

Rogės ZIPFY SPECIAL GHOSTRIDER RED

ZIPFY SPECIAL (ARTIST SERIES) - tai riboto leidimo, itin charakteringa rogių kolekcija, išpuošta autoriniais menininkų darbais. Ši rogių Zipfy serija yra unikali, riboto leidimo ir itin charakteringa. Kiekvienas, norintis išsiskirti, ras labiausiai jo stilių ir charakterį atitinkantį rogių modelį. ZIPFY SPECIAL modelis - GHOST RED. Autorius -Voltio .

 

Rogės ZIPFY
 Rogės ZIPFYRogės ZIPFY

 

 

 

Lengviausias, saugiausias ir labiausiai džiuginantis kalnų sportas...bet kada buvęs!

Tūrinė ZIPFY rogių konstrukcija užtikrins, kad nešalsite bei garantuos komfortišką čiuožimą net ir lediniu, gumbuotu šlaitu, nes puikiai amortizuoja nelygumus. Rogių apatinėje dalyje yra išilginės kreipiančiosios, neleidžiančios rogėms suktis leidžiantis nuo kalno. ZIPFY lengva ir patogu naudoti, valdyti -  atsisėdus ant neslidžia danga padengtos sėdynės, kojos ištiesiamos pirmyn. Kad sulėtinti ar visiškai sustabdyti - pakaks nuleisti kojas, o vairuoti galėsite paprasčiausiai palinkdami į vieną, ar kitą šoną. 

Produkto savybės
- Tinka suaugusiems ir vaikams nuo 5 m.
- Išlaiko net iki 115 kg. svorį
- Rogių svoris: 1,6 kg.
- Dydis: 53 cm. x 33 cm. x 40cm.
- Medžiaga: aukštos kokybės HDPE plastikas

Suprojektuota Kanadoje, pagaminta JAV.

Adovanojimai

            

Perkantiems ZIPFY roges, rekomenduojame įsigyti puikų priedą - ZIPFY pavadėlį. Su juo bus patogu nešti roges į kalną, pavadėlis neleis "pabėgti" rogėms, nukritus nuo jų. Taip pat jis yra nepakeičiamas Zipfy rogių palydovas slidinėjimo kurortuose, nes tik turint  jį bus leista kilti keltuvais į kalnus.

 

Kiekis:
56.00 €

Į krepšelį

Rekomenduojame: