Registruotis
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50 EUR.

Akiniai nuo saulės PRETTY IN PINK Keyhole Babiators (0-2m) (3-5m) (6+m.)

Akiniai nuo saulės PRETTY IN PINK Keyhole Babiators (0-2m) (3-5m) (6+m.)
Akiniai nuo saulės PRETTY IN PINK Keyhole Babiators (0-2m) (3-5m) (6+m.) Akiniai nuo saulės PRETTY IN PINK Keyhole Babiators (0-2m) (3-5m) (6+m.) Akiniai nuo saulės PRETTY IN PINK Keyhole Babiators (0-2m) (3-5m) (6+m.)

Akiniai nuo saulės PRETTY IN PINK Keyhole Babiators (0-2m) (3-5m) (6+m.)

Įvertinimus pelnę vaikiški akiniai nuo saulės BABIATORS – vieni kokybiškiausių ir stilingiausių, ką galite rasti savo mažiesiems.  Ne veltui juos savo vaikams renkasi  pasaulio garsenybės! Babiators akiniai turi lankstų rėmą ir 100% apsaugą nuo saulės. Ir tai vieninteliai vaikiški akiniai, kuriems teikiama 1 metų GARANTIJA  nuo  lūžių Mums rūpi, kad Jūsų mažieji būtų saugūs, stilingi ir linksmi!

Produkto savybės
-1 metų GARANTIJA nuo lūžių! (p.s. Garantija yra vienkartinė. Kad įsigaliotų garantija būtina per 30 d. nuo pirkimo registruoti pirkinį oficialioje babiators.com svetainėje)
-Itin patvarus, bet tuo pačiu lankstus ir stilingas rėmas 
-100% UVA ir UVB apsauga nuo pavojingų saulės spindulių (UV400)
-be BPA, nealergiški, atitinka ES kokybės standartus (BS EN 1836:2005)
-stiklai atsparūs smūgiams ir dūžiams.

Ar žinojote, kad  vaikų akių  natūrali apsauga nuo  ultravioletinių spindulių yra silpnesnė nei suaugusiųjų, ko pasekoje ir  labiau pažeidžiama. Šviečiant saulei mes dedamės akinius -  tai daryti turėtų ir mūsų vaikai! 

Suprojektuoti JAV, pagaminti Taivanyje Babiators užsakymu.


* Dydis:

Kiekis:
31.00 €

Į krepšelį

Rekomenduojame: