Registruotis
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50 EUR.

Akiniai nuo saulės NAVIGATORS BABIATORS (3-5+m)

Akiniai nuo saulės NAVIGATORS BABIATORS (3-5+m)
Akiniai nuo saulės NAVIGATORS BABIATORS (3-5+m) Akiniai nuo saulės NAVIGATORS BABIATORS (3-5+m) Akiniai nuo saulės NAVIGATORS BABIATORS (3-5+m) Akiniai nuo saulės NAVIGATORS BABIATORS (3-5+m) Akiniai nuo saulės NAVIGATORS BABIATORS (3-5+m) Akiniai nuo saulės NAVIGATORS BABIATORS (3-5+m) Akiniai nuo saulės NAVIGATORS BABIATORS (3-5+m) Akiniai nuo saulės NAVIGATORS BABIATORS (3-5+m)

Akiniai nuo saulės NAVIGATORS BABIATORS (3-5+m)

Įvertinimus pelnę vaikiški akiniai nuo saulės BABIATORS – vieni kokybiškiausių ir stilingiausių, ką galite rasti savo mažiesiems.  Ne veltui juos savo vaikams renkasi  pasaulio garsenybės! Babiators akiniai turi lankstų rėmą ir 100% apsaugą nuo saulės. Ir tai vieninteliai vaikiški akiniai, kuriems teikiama 1 metų GARANTIJA  nuo  lūžių! Babiators įsitikinę, kad saugoti vaikų akis yra daug svarbiau, nei nuogąstauti, jog vaikas gali juos pamesti.  Mums rūpi, kad Jūsų mažieji būtų saugūs, stilingi ir linksmi!

NAVIGATORS modelis turi klasikinės formos rėmelius.

Produkto savybės
-1 metų GARANTIJA nuo lūžių! (p.s. atstatymo garantija yra vienkartinė.Kad įsigaliotų garantija būtina registruoti pirkinį oficialioje babiators.com svetainėje)
-Itin patvarus, bet tuo pačiu lankstus ir stilingas rėmas 
-100% UVA ir UVB apsauga nuo pavojingų saulės spindulių (UV400)
-be BPA, nealergiški, atitinka ES kokybės standartus (BS EN 1836:2005)
-Stiklai atsparūs smūgiams ir dūžiams.

Ar žinojote, kad  vaikų akių  natūrali apsauga nuo  ultravioletinių spindulių yra silpnesnė nei suaugusiųjų, ko pasekoje ir  labiau pažeidžiama. Šviečiant saulei mes dedamės akinius -  tai daryti turėtų ir mūsų vaikai! 

Suprojektuoti JAV, pagaminti Taivanyje Babiators užsakymu.


* Spalva:

Kiekis:
31.00 €

Į krepšelį

Rekomenduojame: