Registruotis
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50 EUR.

Akiniai nuo saulės AVIATORS BABIATORS (0-2+m)

Babiators saulės akinių aksesuarų komplektas

Aksesuarų rinkinys  vaikiškiems Babiabors saulės akinukams

Babiators - vieninteliai vaikiški akiniai, kuriems teikiama 1 metų garantija nuo lūžių ir pametimo!

Jei Jūsų vaikas pames ar sulaužys Babiators akinius, Babiators gamintojai juos pakeis naujais. Kad ši garantija įsigaliotų, prašome per 30 dienų nuo prekės įsigijimo užregistruoti pirkinį oficialiame gamintojų puslapyje: www.babiators.com/register.

 

Akiniai nuo saulės AVIATORS BABIATORS (0-2+m)
Akiniai nuo saulės AVIATORS BABIATORS (0-2+m) Akiniai nuo saulės AVIATORS BABIATORS (0-2+m) Akiniai nuo saulės AVIATORS BABIATORS (0-2+m) Akiniai nuo saulės AVIATORS BABIATORS (0-2+m) Akiniai nuo saulės AVIATORS BABIATORS (0-2+m) Akiniai nuo saulės AVIATORS BABIATORS (0-2+m)

Akiniai nuo saulės AVIATORS BABIATORS (0-2+m)

Įvertinimus pelnę vaikiški akiniai nuo saulės BABIATORS – vieni kokybiškiausių ir stilingiausių, ką galite rasti savo mažiesiems.  Ne veltui juos savo vaikams renkasi  pasaulio garsenybės! Babiators akiniai turi lankstų rėmą ir 100% apsaugą nuo saulės. Ir tai vieninteliai vaikiški akiniai, kuriems teikiama 1 metų GARANTIJA  nuo  lūžių! Babiators įsitikinę, kad saugoti vaikų akis yra daug svarbiau, nei nuogąstauti, jog vaikas gali juos pamesti.  Mums rūpi, kad Jūsų mažieji būtų saugūs, stilingi ir linksmi!

AVIATORS modelis turi lašo formos rėmelius.

Produkto savybės
-1 metų GARANTIJA nuo lūžių! (p.s. atstatymo garantija yra vienkartinė. Kad įsigaliotų garantija būtina registruoti pirkinį oficialioje babiators.com svetainėje)
-Itin patvarus, bet tuo pačiu lankstus ir stilingas rėmas 
-100% UVA ir UVB apsauga nuo pavojingų saulės spindulių (UV400)
-be BPA, nealergiški, atitinka ES kokybės standartus (BS EN 1836:2005)
-Stiklai atsparūs smūgiams ir dūžiams.

Junior Babiators tinka kūdikiams ir vaikams iki 2+ m. Pasirenkamas dydis priklauso ne tik nuo vaiko amžiaus, bet ir individualiai nuo vaiko galvos apimties. Jei Jūsų vaiko amžius  yra tarpinio dydžio, mes rekomenduojame rinktis mažesnį.

Ar žinojote, kad  vaikų akių  natūrali apsauga nuo  ultravioletinių spindulių yra silpnesnė nei suaugusiųjų, ko pasekoje ir  labiau pažeidžiama. Šviečiant saulei mes dedamės akinius -  tai daryti turėtų ir mūsų vaikai! 

Suprojektuoti JAV, pagaminti Taivanyje Babiators užsakymu.


* Spalva:

Kiekis:
29.00 €

Į krepšelį

Rekomenduojame: