Registruotis
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50 EUR.

Rogės ZIPFY CLASSIC raudona

Rogės ZIPFY CLASSIC raudona
Rogės ZIPFY CLASSIC raudona Rogės ZIPFY CLASSIC raudona Rogės ZIPFY CLASSIC raudona Rogės ZIPFY CLASSIC raudona Rogės ZIPFY CLASSIC raudona Rogės ZIPFY CLASSIC raudona Rogės ZIPFY CLASSIC raudona Rogės ZIPFY CLASSIC raudona Rogės ZIPFY CLASSIC raudona

Rogės ZIPFY CLASSIC raudona

ZIPFY - naujos kartos rogės, „pašikniuko“ ir bobslėjaus rogių mišinys, kuris kiekvienam norinčiam leis pajusti Freestyle jėgą ir sportinį azartą. Tai itin lengvos, kompaktiškos, manevringos sniego rogės, su kuriomis nuo kalno leisitės ypač saugiai, nes jos suprojektuotos taip, kad čiuožiant užimtumėte saugiausią padėtį ("feet first"), kai kojos yra ištiestos priekyje. Tūrinė ZIPFY rogių konstrukcija (oro pagalvės) užtikrins, kad nešalsite bei garantuos komfortišką čiuožimą net ir lediniu, gumbuotu šlaitu, nes puikiai amortizuoja nelygumus. Rogių apatinėje dalyje yra išilginės kreipiančiosios, neleidžiančios rogėms suktis leidžiantis nuo kalno. ZIPFY lengva ir patogu naudoti, valdyti -  atsisėdus ant neslidžia danga padengtos sėdynės, kojos ištiesiamos pirmyn. Kad sulėtinti ar visiškai sustabdyti - pakaks nuleisti kojas, o vairuoti galėsite paprasčiausiai palinkdami į vieną, ar kitą šoną. 

Rogės ZIPFYRogių matmenys: 53x33x40cm;  Rogės gaminamos iš įvairiaspalvio, itin aukštos kokybės HDPE plastiko ir atlaiko iki 120kg svorį. Pačios rogės sveria tik 1,6kg.Rogės ZIPFYRogės ZIPFY

 

 

Lengviausias, saugiausias ir labiausiai džiuginantis kalnų sportas...bet kada buvęs!

Produkto savybės
- Rekomenduojamas amžius nuo 5 m. iki 99 m., jei dar sveikata leis leistis nuo kalnų:).
- Išlaiko net iki 120 kg. svorį
- Rogių svoris: 1,6 kg.
- Dydis: 53 cm. x 33 cm. x 40cm.
- Medžiaga: aukštos kokybės HDPE plastikas

Suprojektuota Kanadoje, pagaminta JAV. Plačiau apie gamintoją: www.zipfy.com

Adovanojimai

            

Perkantiems ZIPFY roges, rekomenduojame įsigyti puikų priedą - ZIPFY pavadėlį. Su juo bus patogu nešti roges į kalną, pavadėlis neleis "pabėgti" rogėms, nukritus nuo jų. Taip pat jis yra nepakeičiamas Zipfy rogių palydovas slidinėjimo kurortuose, nes tik turint  jį bus leista kilti keltuvais į kalnus.

 

DEMESIO! Rinkoje jau pasirodė šio produkto nelegalių klastočių kitu vardu, suprojektuotų ir pagamintų Kinijoje. Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad originalų „ZIPFY“ galima įsigyti oficialaus atstovo Lietuvoje UAB „WeeRide Baltic“ elektroninėje parduotuvėje  adresais : www.weeride.lt, www.zipfy.lt ir mūsų nurodytose prekybos vietose.  Tik originalios  „ZIPFY" rogės:
- atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus
- yra pažymėtos ZIPFY logo ženklu
- Pagamintos JAV, suprojektuotos Kanadoje.
Būkite atidūs!


* Spalva:

Kiekis:
52.00 € 31.00 €
Į krepšelį

Rekomenduojame: