Registruotis
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50 EUR.

Akiniai nuo saulės Premium Aviators BLUE STEEL (3-5+m)

Akiniai nuo saulės Premium Aviators BLUE STEEL  (3-5+m)
Akiniai nuo saulės Premium Aviators BLUE STEEL  (3-5+m) Akiniai nuo saulės Premium Aviators BLUE STEEL  (3-5+m)

Akiniai nuo saulės Premium Aviators BLUE STEEL (3-5+m)

Pristatome Jums naują Babiatorsvaikiškų saulės akinių Premium Aviator modelį  BLUE STEEL,  su itin madingais spalvotais veidrodiniais stiklais. 

Įvertinimus pelnę vaikiški akiniai nuo saulės BABIATORS – vieni kokybiškiausių ir stilingiausių, ką galite rasti savo mažiesiems.  Ne veltui juos savo vaikams renkasi  pasaulio garsenybės! Babiators akiniai turi lankstų rėmą ir 100% apsaugą nuo saulės. Ir tai vieninteliai vaikiški akiniai, kuriems teikiama 1 metų GARANTIJA  nuo  lūžių ir pametimų! Mums rūpi, kad Jūsų mažieji būtų saugūs, stilingi ir linksmi!

Produkto savybės
-1 metų GARANTIJA nuo galimų lūžių (p.s. Garantija yra vienkartinė. Kad įsigaliotų garantija būtina registruoti pirkinį oficialioje babiators.com svetainėje)
-Itin patvarus, bet tuo pačiu lankstus ir stilingas rėmas 
-100% UVA ir UVB apsauga nuo pavojingų saulės spindulių (UV400)
-be BPA, nealergiški, atitinka ES kokybės standartus (BS EN 1836:2005)
-Stiklai atsparūs smūgiams ir dūžiams.

Pasirenkamas dydis priklauso ne tik nuo vaiko amžiaus, bet ir individualiai nuo vaiko galvos apimties. Jei Jūsų vaiko amžius  yra tarpinio dydžio, mes rekomenduojame rinktis mažesnį.

Ar žinojote, kad  vaikų akių  natūrali apsauga nuo  ultravioletinių spindulių yra silpnesnė nei suaugusiųjų, ko pasekoje ir  labiau pažeidžiama. Šviečiant saulei mes dedamės akinius -  tai daryti turėtų ir mūsų vaikai! 

Suprojektuoti JAV, pagaminti Taivanyje Babiators užsakymu.


* Dydis:

Kiekis:
35.00 €

Į krepšelį

Rekomenduojame: