Registruotis
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50 EUR.

Pirk 3 Zipfy -gauk 1 dovanų

Pirk 3 Zipfy -gauk 1 dovanų
Pirk 3 Zipfy -gauk 1 dovanų

Pirk 3 Zipfy -gauk 1 dovanų

Pirk 3 roges, o ketvirtas mes tau padovanosime! Kviesk kartu pirkti  savo draugus,  bendraklasius ar darbo kolegas ir sutaupykite po 40Lt. nuo kiekvienų rogių.   P.S. Akcija galioja tik perkant internetu: www.weeride.lt

ZIPFY - naujos kartos rogės, „pašikniuko“ ir bobslėjaus rogių mišinys, kuris kiekvienam norinčiam leis pajusti Freestyle jėgą ir sportinį azartą. Tai itin lengvos, kompaktiškos, manevringos sniego rogės, su kuriomis nuo kalno leisitės ypač saugiai, nes jos suprojektuotos taip, kad čiuožiant užimtumėte saugiausią padėtį ("feet first"), kai kojos yra ištiestos priekyje. Tūrinė ZIPFY rogių konstrukcija (oro pagalvės) užtikrins, kad nešalsite bei garantuos komfortišką čiuožimą net ir lediniu, gumbuotu šlaitu, nes puikiai amortizuoja nelygumus. Rogių apatinėje dalyje yra išilginės kreipiančiosios, neleidžiančios rogėms suktis leidžiantis nuo kalno. ZIPFY lengva ir patogu naudoti, valdyti -  atsisėdus ant neslidžia danga padengtos sėdynės, kojos ištiesiamos pirmyn. Kad sulėtinti ar visiškai sustabdyti - pakaks nuleisti kojas, o vairuoti galėsite paprasčiausiai palinkdami į vieną, ar kitą šoną. 

Rogės ZIPFYRogių matmenys: 53x33x40cm;   Rogės gaminamos iš įvairiaspalvio, itin aukštos kokybės HDPE plastiko ir atlaiko iki 120kg svorį. Pačios rogės sveria tik 1,6kg.Rogės ZIPFYRogės ZIPFY

 

 

 

Lengviausias, saugiausias ir labiausiai džiuginantis kalnų sportas...bet kada buvęs!

Produkto savybės
- Rekomenduojamas amžius nuo 5 m. iki 99 m., jei dar sveikata leis leistis nuo kalnų:).
- Išlaiko net iki 120 kg. svorį
- Rogių svoris: 1,6 kg.
- Dydis: 53 cm. x 33 cm. x 40cm.
- Medžiaga: aukštos kokybės HDPE plastikas

Suprojektuota Kanadoje, pagaminta JAV. Plačiau apie gamintoją: www.zipfy.com

Adovanojimai

            

Perkantiems ZIPFY roges, rekomenduojame įsigyti puikų priedą - ZIPFY pavadėlį. Su juo bus patogu nešti roges į kalną, pavadėlis neleis "pabėgti" rogėms, nukritus nuo jų. Taip pat jis yra nepakeičiamas Zipfy rogių palydovas slidinėjimo kurortuose, nes tik turint  jį bus leista kilti keltuvais į kalnus.

 

Galimos rogių spalvos pasirinkimui: raudona, žalia, žydra, geltona, rožinė, juoda, balta, violetinė, oranžinė. Užsakomą Zipfy Classic rogių komplektą suformuosime pagal Jūsų pageidavimus. 


* Spalva:

Kiekis:
156.00 €

Į krepšelį

Rekomenduojame: